Hliníkové stavební systémy – CORTIZO

CORTIZO – hliníkové stavební systémy pro široké použití

V roce 2011, jsme se stali výhradním distributorem systémových hliníkových profilů CORTIZO pro Českou republiku.

Zpracovatelům nabízíme komplexní sortiment hliníkových systémů pro závěsná okna a dveře, posuvná okna a dveře, zábradlí, lamely, fasády, světlíky, verandy atd. včetně pomoci se zaváděním do výroby a přípravou poptávkových a nabídkových materiálů.

Sytémy pro okna

Nabízíme systémy pro okna jak s přerušeným tepelným mostem (s PTM) jako je COR80 Industrial, COR70 Industrial nebo COR70 CC16, tak i systémy pro okna bez přerušeného tepelného mostu (bez PTM) jako je systém COR2000.

Systémy pro dveře

Jako nejvhodnější dveřní systémy pro náš trh, můžeme nabídnout systémy Millennium Plus 80Millennium Plus 70 pro dveře s přerušeným tepelným mostem (s PTM) a systém Millennium 2000 pro výrobu dveří bez přerušeného tepelného mostu (bez PTM).

Systémy pro posuvná okna

Nejpoužívanějšími systémy pro pouvná okna je zdvižně posuvný systém COR4600 s přerušeným tepelným mostem (s PTM) a posuvný systém COR2000 bez přerušeného tepelného mostu (bez PTM).

V poslední době se pak do popředí pozornosti dostávají systémy COR Vision a COR Vision Plus.

Skládací dveře

Skládací systém BI-Fold s přerušením tepelného mostu (s PTM) a avantgardní estetikou vhodný zejména k uzavření velkých otvorů.

Fasádní systémy

V našem sortimentu se samnozřejmě nachází i fasádní systém, který nabízí několik typu opláštění včetně řešení hliníkové zimní zahrady.

Sytém protisluneční ochrany

Můžeme nabídnout systém pro stínící lamely a ozdobné stínící lamely Mallorquina a Tamiz.

Zábradlí

Nabízíme klasický systém hliníkového zábradlí, který dokáže uspokojit nejrůznější požadavky našeho řešení díky jeho široké škále příslušenství.

Dále minimalistický systém View Crystal, který kombinuje moderní estetiku s nejvyššími bezpečnostními požadavky.

Poptávkový formulář

Zaujaly vás informace na této stránce? Chcete se dozvědět víc o našich produktech? Zašlete nám svoji poptávku nebo si s námi domluvte osobní setkání.Četl jsem a souhlasím se Zpracováním a ochranou osobních údajů

Celé znění Ochrany osobních údajů.

Výrobní závod CORTIZO

ALUNET.cz

Internetový maloobchod,

ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment…