Hliníkové stavební systémy – CORTIZO

CORTIZO – hliníkové stavební systémy pro široké použití

V roce 2011, jsme se stali výhradním distributorem systémových hliníkových profilů CORTIZO pro Českou republiku.

Zpracovatelům nabízíme komplexní sortiment hliníkových systémů pro závěsná okna a dveře, posuvná okna a dveře, zábradlí, lamely, fasády, světlíky, verandy atd. včetně pomoci se zaváděním do výroby a přípravou poptávkových a nabídkových materiálů.

Systémy pro dveře

Jako nejvhodnější dveřní systémy pro náš trh, můžeme nabídnout systém Millennium Plus pro dveře s přerušeným tepelným mostem a systém Millennium 2000 pro výrobu dveří bez přerušeného tepelného mostu.

Sytémy pro okna

Nabízíme systémy pro okna jak s přerušeným tepelným mostem jako je COR80 Industrial nebo COR70 CC16, tak i systémy pro okna bez přerušeného tepelného mostu jako je systém COR2000.

Systémy pro posuvná okna

Nejpoužívanějšími systémy pro pouvná okna je zdvižně posuvný systém COR4600 s přerušeným tepelným mostem a posuvný systém COR2000 bez přerušeného tepelného mostu.

Fasádní systémy

V našem sortimentu se samnozřejmě nachází i fasádní systém, který nabízí několik typu opláštění včetně řešení zimní zahrady.

Sytém protisluneční ochrany

Můžeme nabídnout systém pro stínící Lamely a ozdobné stínící Lamely Celosias.

Poptávkový formulář

Zaujaly vás informace na této stránce? Chcete se dozvědět víc o našich produktech? Zašlete nám svoji poptávku nebo si s námi domluvte osobní setkání.Výrobní závod CORTIZO

ALUNET.cz

Internetový maloobchod,

ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment…