Technické poradenství

Komplexní technické poradenství

Naším zákazníkům poskytujeme technické poradenství při zavádění jejich profilu do výroby. Umíme posoudit vyrobitelnost navrženého profilu, případně navrhnout úpravy návrhu tak, aby profil vyrobit šel.

V případě zákazníků systémových hliníkových profilů poskytujeme poradenství ohledně cenotvorby, nabídkování, pomoc s technickými detaily výroby a zaučení do výroby samotné.

AutoCAD

Pokud zakazník nedisponuje konstrukčním softwarem nabízíme vypracování výkresu v programu Autodesk AutoCAD a výpočet zakladních hodnot jako je hmotnost kg/m, plocha pro výpočet ceny povrchové úpravy m2/m nebo výpočet základních statických hodnot pro další statické posouzení návrhu profilu.

V neposlední řadě patří k našemu zákaznickému servisu, prototypování profilů pomocí 3D tisku. Tiskneme z materiálů PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty s uhlíkovým vláknem aj.

CORTIZO Software

Jedná se o program, který umožňuje celkového řízení výroby a obsahuje následující moduly:

  • Seznam materiálu a nacenění
  • Optimalizace materiálu
  • Dodací listy
  • Řezy konstukcí a jejich export do AutoCAD

Kromě toho, že program disponuje kompletní databází všech systémů oken, dveří, lamel protisluneční ochrany a příslušenství, tento software také obsahuje modul pro výpočet cen pro fasády,který poskytuje seznam jejich součástek, umožňuje kompletní a přesné nacenění profilů a příslušenství, přičemž stačí zadat jen výšku, šířku a modulaci příslušné fasády.

Poptávkový formulář

Zaujaly vás informace na této stránce? Chcete se dozvědět víc o našich produktech? Zašlete nám svoji poptávku nebo si s námi domluvte osobní setkání.ALUNET.cz

Internetový maloobchod,

ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment…