Služby

Dokážeme vám pomoci v mnoha oblastech

 

Počátky našich služeb se datují prodejem standardních a nestandardních hliníkových profilů. Ke službě prodeje se na přání zákazníků přidala služba výroby zakázkových hliníkových profilů.

V roce 2011 jsme byli osloveni společnosti CORTIZO a staly se výhradním distributorem hliníkových stavebních systémů pro Českou republiku.

Ve snaze zdokonalovat služby zákazníkům jsme plně zapracovali technické poradenství od návrhu v zákaznických profilů v systému AutoCAD po vzorkování zákaznických profilů formou 3D tisku a komplexní pomoc s nabídkami našich odběratelů svým zákazníkům z pozice systému CORTIZO software.

Hliníkové stavební systémy – CORTIZO

Slitiny pro výrobu hliníkových profilů Stavební hliníkové systémy společnosti CORTIZO pokrývají celou škálu použití. V nabídce jsou dveřní, okenní či posuvné systémy s i bez přerušeného tepelného mostu pro použití v kancelářích, provozech, zimních zahradách nebo všude tam, kde je dbáno na kvalitu a stálost. Nechybí množství fasádních systémů vhodných pro svislé stěny či zimní zahrady, přístřešky nebo jiné sloupko-příkové použití. V poslední době na popularitě získává systém stínění, okrasných lamel či zábradlí.

Na všechny systémy je zpracována přehledná katalogová dokumentace a nechybí možnost zaškolení do výroby přímo naší společností.

Více informací

Standardní hliníkové profily pro široké použití

Standardní hliníkové profily pro široké použití Od počátku prodeje standardních hliníkových profilů se snažíme dělat věci jednoduše a přehledně. Proto jsme jako jedni z prvních v oboru přistoupili k prodeji přes internetový obchod, jednoduché možnosti určit si délky a počty jednotlivých řezů a objednávce s dovozem na místo určení.

Více informací

Zakázkové výkresové hliníkové profily

Zakázkové výkresové profily Nabízíme výrobu zakázkových hliníkových profilů dle specifikace zákazníka. Na žádost můžeme dodat i profily s přerušeným tepelným mostem.

Více informací

Zakázkové plastové profily

Zakázkové plastové profly V úzké spolupráci s firmou STAC nabízíme výrobu plastových profilů, těsnění z EPDM, silikonu, PVC apod. Jedná se mimo jiné i o přípravu přerušených tepelných mostů do zakázkově vyráběných profilů.

Více informací

Technické poradenství

Technické poradenství Naším zákazníkům poskytujeme technické poradenství při návrhu a zavádění profilu do výroby. Odhalíme možná úskalí a budoucí obtíže s používáním. Posoudíme vyrobitelnost, případně navrhneme vhodné úpravy.

Více informací

Poradenství - CORTIZO software Zpracovatelé hliníkových stavebních systémů mají pro potřeby konečné nabídky svým zákazníkům přístup ke CORTIZO software, z něhož se dají veškeré nabídkové a objednávkové listy vytvořit. Pro potřeby nabídky jim můžeme vypomoci. Stačí zaslat poptávané pozice s detaily pro zpracování. Připravíme kompletní nabídkové listy sloužící k pozdějšímu objednání materiálu.

Více informací

LogiKal LogiKal je konstrukční software pro návrh hliníkových a ocelových oken, dveří a fasád. K dispozici jsou databáze mnoha renomovaných výrobců profilů a kování.

Více informací

3D vzorkování

3D vzorkování V rámci technické podpory svých zákazníků nabízíme prototypování hliníkových profilů metodou 3D tisku. Vyrobíme vzorek profilu pro lepší představu a „osahání“ před uvedením do výroby a investicí do výrobního nástroje – „matrice“.

Více informací

Hliníkové chladiče pro elektronická zařízení

Hliníkové chladiče pro elektronická zařízení Dodáváme hliníkové chladiče pro elektronická zařízení dle výkresového návrhu klienta. Vybírat můžete také z nabídky chladičů na našem internetovém obchodu s hliníkovými profily ALUNET.cz, zde nabízené chladiče dodáváme od délky 30mm.

Více informací

Poptávkový formulář

Zaujaly vás informace na této stránce? Chcete se dozvědět víc o našich produktech? Zašlete nám svoji poptávku nebo si s námi domluvte osobní setkání.Četl jsem a souhlasím se Zpracováním a ochranou osobních údajů

Celé znění Ochrany osobních údajů.

ALUNET.cz

Internetový maloobchod,

ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment…