Montážní hliníkové systémy

Originální hliníkové montážní systémy ALUCAD

ALUCAD Bohemia na základě požadavků zákazníků a zkušeností ze širokého spektra implementací jeho výkresových profilů vytváří a dodává vlastní hliníkové montážní systémy.  Originální hliníkové montážní systémy ALUCAD se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, výrazně snižují konstrukční náklady a zvyšují rychlost realizace konstrukcí.

Hliníkové montážní systémy pro fotovoltaiku

Fotovoltaika ALUCAD Bohemia navrhl, vyrábí a dodává komplexní montážní systém pro fotovoltaiku (stavbu solárních elektráren). Náš systém je založen na hliníkových profilech vlastní konstrukce. Výrazně snižuje konstrukční náklady a urychluje montáž fotovoltaických panelů.

Více o našem systému pro fotovoltaiku

Hliníkové montážní systémy pro zasklívání

Zasklívací systém Na základě dlouholetých zkušeností při konstrukci sklo-hliníkových fasád, hliníkových oken a zimních zahrad vám nabízíme jednoduchý zasklívací prvek z námi distribuovaného systému Cortizo. Architektonický systém Cortizo se vyznačuje vysokou kvalitou provedení, velmi snadnou montáží a velmi výhodnými cenami.

Více o našem systému pro zasklívání

Poptávkový formulář

Zaujaly vás informace na této stránce? Chcete se dozvědět víc o našich produktech? Zašlete nám svoji poptávku nebo si s námi domluvte osobní setkání.Četl jsem a souhlasím se Zpracováním a ochranou osobních údajů

Celé znění Ochrany osobních údajů.

ALUNET.cz

Internetový maloobchod,

ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment…